|E diel, Qershor 25, 2017

Ylli televiziv tregonë format dhe tatuazhet (fotot) 

Ylli televiziv Olivia Buckland po kalon momente relaksuese në plazhet e Cape Verde.

E veshur me bikini të kuqe ajo duket mjaft seksi.

Në fotografi 24 vjeçarja duket që ka një trup perfekt. Sigurisht që në sy bin dhe tatuazhet e saj të shumtë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Skender Jashari ( i Grupit të Dobrosinit) ndjekja politike  e porositur nga Serbia !

Kosovë - Në Gjykatën  Themelore në Gjilan,  më 19.04.2017, e mërkur, filloi  seanca e shqytimit  gjyqësor, në rastin e  Grupit...

Close