|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Yyyep, të shtypësh kanaçe me gjok (video) 

Një grua e njohur vetëm si Hales, është filmuar në shtëpinë e saj në Shtetet e Bashkuara, teksa e godet dhe e shtyp me gjoks kanaçen e birrës.

Ajo qëndron pranë tavolinës ku është vendosur ambalazhi metalik dhe pasi merr njoftimin ‘nisu’ e fillon “aksionin”, transmeton Telegrafi.

Pasi e ndrydh kanaçen, motra saj nis të qeshë.

“Është një truk i mirë për festa”, e përshkruan ajo këtë veprim.

Duke marrë parasysh se në tavolinë janë edhe disa kanaçe tjera të shtypura, mësohet se ajo e praktikon për një kohë këtë “hobi”.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Matoshi zgjidhet “Mbretëresha e Europës” 2014. (fotot)

Klediola u përzgjodh në pesëshen më të mirë, Ada tek 15 më të mirat, njëkohësisht dhe fitoi kontratë me një agjenci në Milano, ndërsa ajo që mori çmimin e parë,...

Close