|E diel, Shkurt 25, 2018

Zaimina ish të dashurit…e provojnë sërish?! 

Zaimina Vasjari rikthehet në krahët e ish-të dashurit.

Lajmin e konfirmojnë për revistawho.com burime pranë këngëtares seksi, e cila duket se po shijon rilindjen e kësaj historie. Lidhja e nisur që në adoleshencë (më shumë se një dekadë) u përfol se mori fund në tetor të 2016-tës dhe vetë Zaimina nuk e mohoi këtë.

Por mesa duket gjithçka paska qenë një ‘pushim’ në marrëdhënie, sepse në shkurt të këtij viti ylli i showbiz-it shqiptar është rikthyer sërish me biznesmenin, për të cilin ajo ka folur gjithnjë shumë pak.

Po gjatë shkurtit ajo ka udhëtuar me partnerin e saj drejt Maldiveve, ku ka marrë edhe propozimin për fejesë.

Nëse do të bëjmë një retrospektivë, asokohe unaza e publikuar nga Zaimina në rrjetet social, u përfol si fillimi i një marrëdhënie të re, por në të vërtet nuk paska qenë aspak kështu.

Mesa duket as Zaimina dhe as partneri i saj nuk jetojnë dot gjatë larg njëri-tjetrit, ndaj dhe ndarja e tyre zgjati vetëm 3 muaj. Ajo pritet që së shpejti të bëjë edhe një rikthim me një projekt solo në muzikë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tekat e motit, ja problemet në rrethe

Në disa qytete kryesore të...

Close