|E diel, Qershor 25, 2017

Zaimina Vasjari shfaqet shumë seksi 

Këngëtarja Zaimina Vasjari njihet për format e saj trupore.

Ajo gjithmonë publikon fotografi duke provokuar fansat.

Zaimina para pak minutash ka publikuar një fotografi në Instagram ku duket mjaftë seksi.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
QEVERIA, PROTESTA DHE DESHIFRIMI I ILIR METËS

Nga ELTON METAJ - Prej muajsh opinioni publik është munduar nga dilema nëse Partia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim...

Close