|E enjte, Qershor 22, 2017

Zana Ramadani, shqiptarja e grupit “Femen”. 

188911  29-vjeçarja shqiptare Zana Ramadani është një ndër themelueset e lëvizjes së njohur “Femen”, që lufton për të mbrojtur të drejtat e femrave ne botë.

29-vjeçarja jeton në Gjermani dhe ka qenë shpesh pjesë e fushatave të “Femen”, ku femrat protestojnë lakuriq duke i shkruar mesazhet në trupin e tyre.

Zana e ka treguar origjinën e saj, duke shkruar në trupin e zhveshur “Shqiptar”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
SHQIPTARËT DHE IMPULSI I AGRESIONIT SEKSUAL

Nga AURELA AGALLIU - Shqipëria si një vend në tranzicion, shumë larg zhvillimit të vendeve perëndimore, paraqet një kauzë të...

Close