|E diel, Gusht 20, 2017

Zana Ramadani, shqiptarja e grupit “Femen”. 

188911  29-vjeçarja shqiptare Zana Ramadani është një ndër themelueset e lëvizjes së njohur “Femen”, që lufton për të mbrojtur të drejtat e femrave ne botë.

29-vjeçarja jeton në Gjermani dhe ka qenë shpesh pjesë e fushatave të “Femen”, ku femrat protestojnë lakuriq duke i shkruar mesazhet në trupin e tyre.

Zana e ka treguar origjinën e saj, duke shkruar në trupin e zhveshur “Shqiptar”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja si duket tashmë aktori “Hoze Armando”

Disa detaje nga jeta e “Hoze Armandos” Aktorin meksikan Fernando Colunga, e kemi parë nëpër shumë role të ndryshme në...

Close