|E martë, Qershor 27, 2017

Zbulo miqtë që të kanë fshirë nga facebook 

Jetojmë në një kohë ku kapitali social matet nga numri i njerëzve me të cilët ke kontakt online, kështu është në natyrën e njeriut të dijë se kush e ka fshirë nga rrjeti social.

Ka shumë aplikacione dhe shtesa të ndryshme në shfletues të cilët lehtë mund të gjejnë njerëzit të cilët ju kanë bërë ‘unfollow’ ose fshirë nga Facebooku.

Facebook zakonisht i ndalon këto shërbime, por me ndalimin e tyre del gjithmonë një shërbim tjetër i ri, transmeton Gazeta Express.

Still Friends është një aplikacion i thjeshtë por i dobishëm që ju lidhë me profilin tuaj dhe hyn në listën e miqve tuaj për të parë se kush nuk ndodhet më aty.

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Soni Malaj fituese e Top Fest 11.

     Tirane - Soni Malaj është fituesja e “Top Fest 11” me këngën “Me të jeton”. Pas javësh të tëra...

Close