|E premte, Prill 28, 2017

U zgjua jerm dhe kërceu nga kati i 7-të, ja çfarë i ndodhi… 

Djaloshi nga Skocia, Kalum Ferni, i cili u zgjua duke ecur në gjumë, u hodh nga kati i 7-të i apartamentit në të cilin po qëndronte për pushime në Francë, shkruan revista “Kosovarja”.

Ai natyrisht se nuk kishte shpëtuar pa pasur lëndime, mirëpo mjekët kishin thënë se kishte qenë fat i madh që ishte në gjumë sepse kishte mundur të përfundojë i vdekur nga ndonjë sulm.

Atij nuk i kujtohet asgjë. Kur u zgjua shokët e tij i treguan se çfarë i kishte ndodhur.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama “ngatërron” e-mail: Përgjigja që merr po thyen rrjetin!

I dashur Edi, E shoh qe te kam lene dy dite duke pritur para kompjuterit me zemer ne dore. Me...

Close