|E diel, Dhjetor 17, 2017

Zhduket 15 vjeçarja për tre orë, policia e gjen në krahët e të dashurit . 

maxresdefaultFier – Një 15 vjeçare banore e Mbrostar Ura ka alarmuar si stafin e mësuesve të shkollës ashtu edhe prindërit e sajë për tre orë. Ajo ka ikur nga proçesi mësimor për tre orë. Pas alarmit të dhënë nga mësuesit dhe prindërit e sajë policia e ka gjetur në krahët e të dashurit të vet, kanë pohuar burime zyrtare të policisë fierake .

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në orët e pasditës së sotme në shkollën nëntë vjeçare të Mbrostar Ura. Nxënësja  në  klasën e nëtë I ka marrë leje mësueses së lëndës se do të shkonte në tualet , ndërkohë që mësuesja e ka lejuar. Për shumë minuta 15 vjeçarja nuk është kthyer dhe mësuesja është alarmuar për këtë mungesë, pohojnë burimet policore . Mësuesja ka njoftuar drejtoinë e shkollës e kjo e fundit prindërit e nxënëses. Këta të fundit kanë njoftuar policinë e cila është vënë në kërkim të 15 vjeçares,

Burimet zyrtare të policisë pohaun se pas tre orësh këkrime policia e gjeti 15 vjeçaren në një lokal në periferi të Fierit por nën shoqërinë e të dashurit të sajë , një bashkëmoshatar I sajë. Pas shoqërimit në polici dy adoleshentët janë lënë të lirë për në banesat e tyre.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Bye Bye Real, Navas shkon në Serie A

Keylor Navas mund të transferohet në Serie...

Close