|E shtunë, Shtator 23, 2017

Zhvishet krejtësisht modelja (foto+16) 

Modelja e njohur Demi Rose është shumë aktive në rrjetet sociale. Por vetëm ta vizitoni njëherë profilin e saj, ajo do t’ju lë pa mend me format e saj bombastike e me fotot e nxehta që ajo poston.

Së fundmi Demi nga një zeshkane tani vjen si një bionde seksi. Por harroni këtë, ajo merr të gjithë vëmendjen me trupin e saj lakuriq. Demi ishte bërë lajm në mediet rozë nga lidhja e saj me reperin e njohur Tyga.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Qeveria që vret zemra dhe ëndrra të rinjsh

Nga ARTAN FUGA - Akademiku dhe publicisti i njohur Artan Fuga ka reaguar sërish sot lidhur me situatën kaotike që...

Close