|E hënë, Shtator 25, 2017

Zjarr interneti nga fotot e Amy Lee Summers 

Bukuroshja Amy Lee Summers është një ndër modelet më seksi që keni njohur. Biondja superseksi njihet për linjat e saj bombastike.

Njëkohësisht ajo është shumë popullore në rrjetet sociale, ku ka një numër shmë të madh ndjekësish.

Summers vazhdimisht publikon foto të nxehta, të cilat do t’ju lënë vërtetë pa fjalë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Të rinjtë e PD-së zbrapsin Ruçin, Veliaj dhe Prençin nga zonat e përmbytura . (video)

Fier - Banoret e fshatit Ferras ne Fier kanë dëbuar ministrin Erion Veliaj dhe Drejtorin e Emergjencave Civile Shemsi Premçi....

Close