|E diel, Dhjetor 17, 2017

Zonat e përmbytura drejt normalitetit 

Fier –  Edhe pse rreshjet kan ndalur, edhe pse dita është me diell, bashkia Fier, njësitë administrative po vijojnë punën për tu ardhur në ndihmë familjeve të përmbytura, tu gjenden pranë për ti ndihmuar, për t’iu kthyer jetës normale.

Vëmendja dhe puna e bërë vazhdimisht në lumin Gjanicë dhanë frytet e veta, ndërkohë që në zonat e prekura nga vërshimi i Vjosës vazhdojmë punën edhe sot për të risjellë normalitetin.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Alarmi i mjekëve/ Diabeti po prek frikshëm të miturit

Vajza diabetike ka bere qe Enkelejda Bundo...

Close