|E hënë, Shkurt 20, 2017

Zyrtare – 30 futbollistët kandidatë për Topin e Artë 

“France Football” ka gati listën prej 30 kandidatëve për çmimin “Topi i Artë”, teksa deri më tani ka zbuluar 20 prej tyre

Pas, Gareth Bale, Cristiano Ronaldo, Gianluigi Buffon, Emerick Aubameyang, Sergio Aguero, Kevin De Bruyne, Gonzalo Higuain, Paulo Dybala, Diego Godin, Antoine Griezmann, Zlatan Ibrahimovic, Andres Iniesta, Toni Kroos, Koke, Robert Lewandowski, Leo Messi, Thomas Muller, Luka Modric, Riyad Mahrez, Hugo Lloris, Neymar, Dimitri Payet, Pepe, Paul Pogba dhe Manuel Neuer “France Football” ka zbuluar edhe pesë emra tjerë.

Ata janë Rui Patricio, Sergio Ramos, Luis Suarez, Jamie Vardy, Arturo Vidal.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja femra me këmbët më të forta (fotot)

Modelja e fitnesit, Natascha Encinosa, fitoi zemrat e mijëra njerëzve në internet kur postoi një fotografi në Instagram. Encinosa shpërndan...

Close