|E shtunë, Shtator 23, 2017

Zyrtarë shqiptarë në fundjavë për sex në Ksovë e Maqedoni 

Nuk është e para herë që shkruhet se zyrtarë shqiptarë për fundjavë rendin drejt Kosovës ose Maqedonisë për dëfrim, por edhe sex.

Një industri e cila në Kosovë ka bërë revolucion viteve të fundit është ajo e “moteleve të seksit”, që janë krijuar për t’u mundësuar klientëve marrëdhënie seksuale të rehatshme dhe larg syve të të tjerëve. Ato janë mjaft të vizituara edhe pse nuk mbajnë shënime për klientët, shkruan gazeta “Zeri”.

Përjashta e pret një veturë luksoze me xhama të errët. Brenda saj duket vetëm hija e një femre që pret të dashurin e saj. Lidhjet me persona të besuar në Kosovë e Maqedoni u sigurojnë femra për sex për pak euro, si për fundjavë. Verifikohet shumë leht nëpërmjet sistemit TIMS në doganën e Qafthanës dhe të Morinës në Kuks

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mavraj me valixhe drejt Turqisë ?!

Mërgim Mavraj mund të transferohet në kampionatin turk gjatë verës Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka zgjuar interesimin e...

Close