Monday, March 20, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVdes shoferi në timon, pësoi atak kardiak

Vdes shoferi në timon, pësoi atak kardiak

Lushnjë – Një drejtues mjeti teksa ka qënë në lëvizje ka pësuar atak kardiak duke bërë që automjeti ti dali nga kontrolli duke goditur një shtyllë tensioni dhe për pasojë ti shkaktojë vdekejn

Informacion paraprak

Rreth orës 12:10, në fshatin Karbunarë e Madhe, Lushnjë, shtetasi E. Ll., 48 vjeç, dyshohet se gjatë drejtimit të automjetit, si pasojë e atakut kardiak, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka goditur një shtyllë elektrike.

48-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: