Monday, March 20, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËReagimi/ Deputeti i PS Erion Braçe: Koha për punë tjetër!

Reagimi/ Deputeti i PS Erion Braçe: Koha për punë tjetër!

Pak orë pasi Partia e tij i rrëzoi amendamentet në Kuvend, deputeti Erion Braçe ka ngjallur dyshime me një postim pas mesnate në Facebook.

Braçe ka postuar një foto të tijën në Kuvend dhe shkruan: “KOHA PER PUNE TJETER!”,

Në gjuhën politike ky togfjalësh lë shtigje interpretimi se ai po mendon reagim politik. Por mundet që kjo të nënkuptojë tërheqjen e tij nga politika dhe kthimin në profesionin e gazetarit, duke mos harruar se Erion Braçe zotëron shumë dokumenta gjatë këtyre viteve.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: