Monday, March 20, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTGjermania gjen barazimin ndaj Spanjës

Gjermania gjen barazimin ndaj Spanjës

Gjermania ka arritur që të gjejë golin e barazimit ndaj Spanjës, 1-1. Në minutën e 83-të, Musiala depërton mirë në zonë, atje ku shoku i ekipit Fullkrug i rrëmben topin dhe me një goditje të fortë arrin ta dërgojë topin në trekëndësh.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: