Monday, March 20, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETHetim i lirë për 37 vjeçarin, u afrua pranë banesës së ish...

Hetim i lirë për 37 vjeçarin, u afrua pranë banesës së ish gruas me urdhër mbrojtje

Fier – Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin L. H., 37 vjeç, banues në Cakran, Fier, pasi është afruar pranë banesës së bashkëshortes, në kundërshtim me distancën që parashikon urdhri i mbrojtjes, i nxjerrë në favor të saj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: