Monday, March 20, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMELokali kërkonë të punësojë staf

Lokali kërkonë të punësojë staf

Lokali në Tiranë kërkonë të punësojë staf si kamariere, banakiere dhe zgariste

Të interesuarit që kërkojnë punë të kontaktojnë në telefonin e shënuar më sipër

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: