Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTMbappé në Madrid, çfarë po planifikon?

Mbappé në Madrid, çfarë po planifikon?

Ylli francez i PSG-së, Kylian Mbappé është pikasur në Madrid, i shoqëruar nga Achraf Hakimi dhe vëllai i futbollistit maroken, Nabil.

23-vjeçari i cili duhet të vendosë për ta ardhmen e tij në ditët e ardhshme, po kalon disa ditë në Madrid duke përfituar nga fakti se PSG e ka lënë të lirë deri të mërkurën. Ai është ndalur në restorantin Leña, së bashkë me miqtë e tij.

Prania e Mbappesë shton zërat që e e çojnë te Reali i Madridit, dy muaj para përfundimit të kontratës me parizienët. Sipas versioni zyrtar, Mbappe ka shkuar në Madrid vetëm për pushime.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: