Monday, May 16, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIO"Lamtumirë mik", filmi me patentë fierake

“Lamtumirë mik”, filmi me patentë fierake

Lamtumirë mik” është një film prodhim i studios “Dionis film” i Andrea Priftit që është realizuar në qytetin Fier dhe Darrëzezë me kastë aktorësh të njohur të hunorit fierak si dhe amatorë.

Pjesë nga filmi

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LINI KOMENTIN TUAJ

%d bloggers like this: