Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËRita Ora mahnit me veshjen e saj

Rita Ora mahnit me veshjen e saj

Ylli me prejardhje shqiptare nuk i shmanget kurrë ndarjes së fotove seksi në rrjetet sociale. 

Dhe Rita Ora e ngriti nxehtësinë edhe një herë teksa doli pa sytjena në fotografinë e saj të fundit të mrekullueshme në Instagram të enjten.

31-vjeçarja veshi një të sipërme gjysmë të tejdukshme që kishte lidhëse rreth gjoksit me një palë pantallona të kombinueshme.

Rita shfaqi ndjenjën e saj të jashtëzakonshme të stilit në pjesën e sipërme të printuar të çuditshme me mëngë të bukura zile.

Duke tërhequr më tej fokusin te dekolteja e guximshme, ajo shtoi një sërë gjerdanësh ari së bashku me një copë argjendi që shkruante “Daddy”.

Për të kompletuar pamjen e saj, ajo shtoi qerpikë fals të rremë, një hije rozë të shkëlqyeshme dhe një buzëkuq të bukur.

Krahas numrit të madh të fotove, ajo shkroi: “Gjej dritën tënde pas një dite të gjatë është ajo që them”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: