Monday, May 16, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOPensionisti: Ne kemi celular "Nokia elektrik dore", Rama flet për përdorime dhe...

Pensionisti: Ne kemi celular “Nokia elektrik dore”, Rama flet për përdorime dhe shërbime online, thjeshtë korrupsioni.

Patos – Personi që shikoni në foto dhe në vidio është banor i lagjes “Ofiçinë e Vjetër” të bashkisë Patos. Si ky ka edhe shumë të tjerë që nuk e dinë, nuk e njohin dhe nuk dinë të përdorin aplikacionin eAlbania për të marr shërbimet online që prezantoi e trumbeton Kryeministri Edi Rama. Ai pohonë se nuk duhet të mbyllen sportelet pasi ky veprim dhe ky aplikacion sjell dhe është bërë për korrupsion

Ndiqni vidion

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LINI KOMENTIN TUAJ

%d bloggers like this: