Friday, December 2, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOAtentati në Lezhë/ Ik shpejt futu te lokali’, i riu i shokuar:...

Atentati në Lezhë/ Ik shpejt futu te lokali’, i riu i shokuar: Më shiko a kam plumba

Dalin pamjet vëtëm pak sekonda pas atentatait të ndodhur në Lezhë mbrëmjen e djeshme.

Duke qartë vendi i ngjarjes dhe njëri nga personat që duket se kërkon ndihmë i cili gjendej në veturen ML që u qëllua nga persona të tjerë të cilët sipas burimeve udhëtonin me makinë tip Audi.

Në një video të publikuar sëfundmi shihet Blerim Preçi i cili është në gjendje shoku ndërsa një qytetar i vjen në ndihmë. 28-vjeçari e pyet qytetarin nëse arrin të dallojë ndonjë plumb në trupin e tij, ndërsa tenton të shkojë në drejtim të një lokali aty pranë.

Në pamje shihen kalimtarë të cilët i ofrojnë ndihmë. Gjithashtu ai në video dëgjohet teksa pyet nëse ka marrë plumba, i traumatizuar dhe i gjakosur.

Autorët qëlluan me armë zjarri ndaj një automjeti ku udhëtonin dy të rinjtë Blerim Preçi dhe Klisman Preçi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: