Monday, June 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEFitoi Eurovizionin, një ditë më pas niset në luftë

Fitoi Eurovizionin, një ditë më pas niset në luftë

Oleh Psjuk, këngëtari kryesor “Kalush Osrchestra” që fitoi Eurovisionin u largua nga Torino dhe shkoi në Ukrainë për t’u regjistruar në luftë. I riu, ashtu si kolegët e tij në grup, kishte marrë një leje të përkohshme për të qenë në qytetin italian dhe tashmë që gara mbaroi si duhet të shkojë të luftojë.

Psyuk u fotografua duke përqafuar dhe puthur të dashurën e tij Oleksandra pasi ngarkoi bagazhet në një taksi dhe teksa mbante kapelën e tij të zakonshme rozë, sipas asaj që raporton Daily Mail.

Kalush Orchestra publikoi videon e këngës “Stefania”, e cila u xhirua në Borodyanka, Irpin, Bucha dhe Gostomel, qytetet ukrainase të goditura nga pushtimi i forcave ruse.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LINI KOMENTIN TUAJ

%d bloggers like this: