Monday, June 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLESonila Meço ashtu si nuk e keni parë

Sonila Meço ashtu si nuk e keni parë

E shikoni çdo ditë, në 18 00, me look serioz, pas banakut të Syri TV, duke komentuar aktualitetin politik të ditës. Por ama Sonila Meço ka dhe një anë tjetër, atamë të të bërit para përmes imazhit të saj.

Dhe ky zanat i dytë na ka bërë të shohim një grua që kujdeset përmes briskut për pulpat dhe kofshët e saj.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LINI KOMENTIN TUAJ

%d bloggers like this: