Monday, June 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTStrakosha në formacionin e yjeve të lirë së bashku me Pogba dhe...

Strakosha në formacionin e yjeve të lirë së bashku me Pogba dhe Dybala-n

Thomas Strakosha ende nuk ka vendosur për destinacionin e ri, teksa tashmë është futbollist i lirë për shkak të skadimit të kontratës me Lazion.  27-vjeçari po merr kohë dhe po shqyrton ofertat të cilat nuk i mungojnë sidomos ato nga Premier League.

Strakosha së fundmi është përfshirë nga L’Equipe në 11-tëshen e futbollistëve pa kontratë. Së bashku me portierin shqiptar në formacionin e prestigjiozes franceze janë përfshirë edhe emra tejet të njohur si Pogba, Dybala, Dembele apo Marcelo.

Image
RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LINI KOMENTIN TUAJ

%d bloggers like this: