Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLESharon Stone: Në aborte kam humbur 9 fëmijë

Sharon Stone: Në aborte kam humbur 9 fëmijë

Sharon Stone ka humbur nëntë fëmijë për shkak të aborteve spontane. Aktorja 64-vjeçare – e cila ka birësuar tre djem, Roan, 22 vjeç, Laird, 17 dhe Quinn, 16 – tregon historinë e saj personale dhe thotë se kushdo që ka pësuar një abort kërkon “dhembshuri, ndjeshmëri dhe shërim”.

“Ne, si femra, nuk kemi një forum për të diskutuar thellësinë e kësaj humbjeje. Kam humbur nëntë fëmijë nga aborti spontan.

Nuk është gjë e vogël, fizikisht dhe emocionalisht, por ne jemi bërë për ta ndierë atë. Është diçka që e përballojmë vetëm dhe fshehurazi me një lloj ndjenje dështimi, në vend që të marrim dhembshurinë, ndjeshmërinë dhe shërimin për të cilin kemi kaq nevojë,” –shkroi ajo në një koment në Instagram.

Stone e bëri komentin në postimin e revistës People.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: