Sunday, September 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËBig Brother Vip 2, Lori Hoxha largon kureshtjen

Big Brother Vip 2, Lori Hoxha largon kureshtjen

Producentja e reality show-t “Big Brother Vip”, Lori Hoxha ka treguar se kur pritet të nisë programi që gozhdoi të gjithë shqiptarët para ekranit në sezonin e tij të parë që u mbyll në muajin shkurt.

E pyetur nga ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, Lori Hoxha thotë se BBV2 do të nisë në fund të muajit dhjetor, direkt pas përfundimit të Fifa World Cup 2022.

“Në fund të dhjetorit, direkt pas përfundimit të Fifa World Cup 2022 që do të pushtojë ekranin gjithë nëntorin dhe shumicën e dhjetorit dhe do të ketë hapësirën e dedikuar në Top Channel si gjithmonë”.

Lori pohon se deri në nisje të BBV2, programacioni ditor dhe ai prime do të jenë si gjithmonë, tërheqës, argëtues dhe edukues.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: