Sunday, September 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeBOTASherr mes deputetëve në Maqedoninë e Veriut

Sherr mes deputetëve në Maqedoninë e Veriut

Seanca në Komisionin për Çështjet Europiane në Maqedoninë e Veriut ka degjeneruar në përplasje mes deputetëve shqiptarë dhe atyre të VMRO-DPMNE-së.

Siç shihet edhe në video ka pasur një përplasje mes Kreut të Komisionit për Çështje Europiane në Kuvend, Arbër Ademit dhe deputetëve të VMRO-DPMNE-së në opozitë

Në video shihet se incidenti ka ndodhur afër foltores së sallës së komisionit. Deputetët e VMRO-së kanë shkulur nga vendi mikrofonin.

Në anën tjetër shihen se si deputetet e BDI-së Merita Koxhaxhiku dhe Bilall Zendeli mundohen që të qetësojnë situatën

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: