Tuesday, September 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShqiptarët masakruan grekun pas sherrit për të dashurën

Shqiptarët masakruan grekun pas sherrit për të dashurën

Mediat greke kanë publikuar pamje nga ngjarja e rëndë, ku një grup të rinjsh shqiptarë sulmuan për vdekje një 42-vjeçar.

Në kamerat e sigurisë tregohet momenti kur një makinë policie dhe ambulanca mbërrijnë në vendin e ngjarjes dhe e marrin 42 vjeçarin për ta transportuar në spital

“Proto Thema” shkruan se krimi ndodhi në orët e para të së dielës, në zonën e Rafinës në Athinë. Viktima ishte në një lokal me të dashurën e tij dhe dy persona të tjerë.

Në momentin kur u largua për në tualet shqiptarët i kanë ngacmuar të dashurën. Ky ka qenë shkaku u konfliktit. Më pas të rinjtë shqiptarë e kanë qëlluar 42-vjeçarin me doreza hekuri në kokë duke i shkaktuar plagë të rënda dhe hemorragji.

Policia greke tha se po punon për identifikimin e autorëve.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: