Thursday, August 18, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEKërkohen punonjës për mure guri në Itali.

Kërkohen punonjës për mure guri në Itali.

Kerkohen ustallarë apo MJESHTRA per punime guri si MURE GURI, skalitje, harkore etj .

Gjithashtu kërkohen edhe PUNTORE te shkathet., korrekt të kenë oreks dhe dëshirë për punën pasi .puna ndodhet ne Itali.

Të interesuarit per me shume informacione të kontaktojnë në telefonin cel: 0699199735

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: