Tuesday, September 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFoto - Lajm/ Protestuesit me flamujt amerikanë dhe të Partisë Demokratike

Foto – Lajm/ Protestuesit me flamujt amerikanë dhe të Partisë Demokratike

Sapo ka nisur protesta kombëtare para Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve, korrupsionit të qeverisë dhe nismës rajonale të Ballkanit të Hapur.

Së bashku me PD në protestë do të jenë dhe partitë aleate sëbashku me LSI.

Përballë kryeministrisë dhe në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ka nisur grumbullimi i qytetarëve dhe simpatizantëve të PD dhe opozitës, siç tregojnë fotot më poshtë:

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: