Thursday, August 18, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIIlir Meta takon Çim Pekën: Anës detit të pa parë

Ilir Meta takon Çim Pekën: Anës detit të pa parë

Ish-presidenti Ilir Meta ka postuar një fotografi me gazetarin Çim Peka.

Fotografia është shkrepur në plazh dhe Meta e ka publikuar në faqen e tij në Facebook.

“Kur takohesh me një garues që të ka munguar”, shkruan Meta krahas fotos.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: