Sunday, September 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETRinasi me terminal të ri, shtohen 8 porta të reja

Rinasi me terminal të ri, shtohen 8 porta të reja

Zv/kryeministrja dhe ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku, këtë të dielë ka inaguruar bashkë me kryeministrin Edi Rama, terminalin e ri në Rinas. “Rriten në mënyrë të konsiderueshme kapacitetet përpunuese, shtohen 8 porta të reja, hyn teknologjia në leximin e pasaportave”.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: