Thursday, August 18, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËDua Lipa mbërrin në Prishtinë për festivalin Sunny Hill

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë për festivalin Sunny Hill

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka mbërritur në Prishtinë.

Dua do të performojë në festivalin Sunny Hill i cili do të mbahet në Parkun e Gërmisë më datat 4, 5, 6 dhe 7 gusht.

Përveç disa këngëtarëve shqiptarë, në këtë festival do të performojnë edhe këngëtarë të tjerë me famë botërore.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: