Saturday, August 13, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSi ndodhi rebelimi në burgun e Peqinit

Si ndodhi rebelimi në burgun e Peqinit

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në burgun e Peqinit ku 3 të paraburgosur kanë pasur një rebelim dhe janë konfliktuar me efektivët e policisë.

Bëhet fjalë për Kastriot Likjan, Arlind Dajën, Kreshnik Ibraliun të cilët janë rebeluar duke mos iu bindur urdhrave të policisë.

Fillimisht 2 të burgosurit janë përleshur me një të burgosur e tretë. Policia ka ndërhyrë, por të burgosurit kanë goditur efektivët. Për 3 të burgosurit do merren masa nga drejtoria e Burgjeve. Ata janë në burg me akuza për vjedhje dhe dhunë në familje.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: