Thursday, August 18, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVrau me skaf 7-vjeçaren, Arjan Tase flet në gjykatë

Vrau me skaf 7-vjeçaren, Arjan Tase flet në gjykatë

Arjan Tase nuk e ka kundërshtuar vendimin e dhënë nga gjykata e Vlorës për ta lënë në burg, pasi goditi për vdekje me gomone 7-vjeçaren në plazhin e Potamit. Sipas raportimeve të gazetarëve mësohet se ai i ka shprehur ngushëllimet familjes së vogëlushes dhe i ka kërkuar falje Policisë së Shtetit.

“Ngushëllime familjarëve, falje policisë së shtetit, nuk e ka kundërshtuar vendimin e marrë sot”, ka thënë Tase.

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Arjan Tasen.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: