Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËDua Lipa këndon shqip “Era” në “Sunny Hill Festival”

Dua Lipa këndon shqip “Era” në “Sunny Hill Festival”

Ylli botëror Dua Lipa dhe organizatori i festivalit “Sunny Hill” janë parë duke u argëtuar në mes të publikut.

Dua dhe babai i saj, Dukajin Lipa duken të përfshirë teksa këndojnë remake-un e këngës “Era” nga Mc Kresha.

Të pranishmëve nuk iu ka shpëtuar ky moment duke e xhiruar, ndërkohë që tani po bën xhiron e rrjetit.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: