Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPas “gjakut” që lyen Ministrinë, qytetarët këmbëkryq para Kryeministrisë

Pas “gjakut” që lyen Ministrinë, qytetarët këmbëkryq para Kryeministrisë

Zhvendoset protesta nga ana e qytetarëve për vdekjen e 7-vjeçares Jonada Avdia, nga Ministria e Brendshme përballë Kryeministrisë.

Qytetarët dhe aktivistët e Shoqërisë Civile qëndruan përreth 40 minutash para Ministrisë.

Ata kërkojnë dorëheqjen e ministrave Bledi Çuçi dhe Mirela Kumbaros si dhe Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nanos.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: