Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËJa 4 shenjat ku Hëna e plotë e Gushtit do të ndikojë...

Ja 4 shenjat ku Hëna e plotë e Gushtit do të ndikojë më shumë

Ne po arrijmë fundin e verës, dhe nëse prapavija e trefishtë e këtij sezoni Neptun – Saturn – Jupiter nuk e ka përzier plotësisht botën tuaj, atëherë hëna e ardhshme me siguri do ta bëjë këtë.

Hëna e plotë e gushtit 2022 është superhëna e fundit e vitit, duke arritur kulmin më 11 gusht.

Kjo do të thotë që hëna tashmë sentimentale po na fton të gërmojmë më thellë në burimin e emocioneve tona. Është një kohë e mirë për të reflektuar mbi dëshirat dhe për të pranuar mendimet dhe idetë që i kemi shtyrë në fund.

Sezoni i Luanëve ka nxitur projekte pasioni dhe na ka dhënë besim për të marrë rreziqe krijuese. Ardhja e hënës së plotë të 11 gushtit është një moment për të bërë një pauzë të shpejtë përpara se të nisni për sipërmarrjet artistike.

“Ndërsa ne jemi të ringjallur dhe të gatshëm për veprim në disa mënyra, ky moment ka të bëjë me njohjen e kufijve të kërkuar për të ndërtuar liritë kolektive që kërkojmë”, thotë astrologu Erin River Sunday për Bustle. “Çfarëdo që të jeni të përqendruar rreth asaj date mund të jetë duke arritur një pikë kulmore”.

A do të dërgojë energjia rebele e kësaj hëne tronditëse në botën tuaj? Lexoni për të zbuluar nëse jeni një nga shenjat e zodiakut më të prekura nga hëna e plotë:

Demi
Luani
Akrepi
Ujori

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: