Sunday, September 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti i merr jetën 52 vjeçarit në Metaj

Aksidenti i merr jetën 52 vjeçarit në Metaj

Fier – Aksident me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Metaj të Libofshës

Policia

Sot, rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, shtetasi E. K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: