Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËJa artistja e parë që do të jetë në ”Sunny Hill Festival”...

Ja artistja e parë që do të jetë në ”Sunny Hill Festival” në Tiranë

Nuk ka më dyshime, diva e muzikës pop në mbarë trevat shqiptare, artistja shumë e dashur nga publiku Dafiana Zeqiri, do të performojë në festivalin ”Sunny Hill” që do të mbahet për herë të parë në Tiranë në datat 26, 27 dhe 28 gusht.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja zyrtare e “Sunny Hill”, teksa kanë publikuar foton e Dafinës.

“E mrekullueshmja Dafina Zeqiri do të na bashkohet në Tiranë për të performuar hitet e saj më të nxehta të cilat të gjithëve na pëlqen që t’i këndojmë së bashku”, thuhet në njoftim.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: