Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEJennifer Lopez mbështet publikisht Britney Spears

Jennifer Lopez mbështet publikisht Britney Spears

Jennifer Lopez i ka dërguar një mesazh mbështetjeje Britney Spears, pas përplasjeve të yllit të popit me ish-partnerin dhe babain e dy djemve të saj, Kevin Federline.

“Qëndro e fortë”, shkroi Lopez në Story-t e saj në Instagram teksa shpërndau një postim nga Spears, ku shfaqej një foto e dy artisteve që merrnin pjesë në MTV Video Music Awards 2001.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: