Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShoferi humb kontrollin, makina përfundon në kanal

Shoferi humb kontrollin, makina përfundon në kanal

Lushnje – Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Lushnje.

Një automjet ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në një kanal.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit nuk është lënduar.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: