Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEPrada/ Tayna suprizë Butrintit në mes të skenës

Prada/ Tayna suprizë Butrintit në mes të skenës

Butrint Imeri është një nga artistët më të dashur nga publiku, dhe ka pafund koncerte. Në mes të koncertit, Tayna është ndalur për një moment dhe tregon se i ka bërë një surprizë mikut të tij. Ajo thekson se ia ka blerë një palë syze pasi që ia kishte thyer në një prej festivaleve në Zvicër.

“Veç pak se kam një surprizë për Butrintin. Pasi ia kam thyer syzet në një festival në Zvicër ia kam blerë një palë tjetër”, thotë ajo.

Të njëjtit më pas shfaqen në skenë para publikut duke i hapur syzet që janë të markës Prada. “Tayna faleminderit, e kujdesshme je”, ka thënë Imeri.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: