Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËÇmimet/ Meta paralajmëron protesta të fuqishme

Çmimet/ Meta paralajmëron protesta të fuqishme

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, në një reagim të bërë në Facebook, ka paralajmëruar protesta të fuqishme.

Përmes një postimi në Facebook, Meta shprehet se shqiptarët po vidhen çdo ditë pa pushim dhe pa mëshirë ndërsa shton se çmimet do të bihen kur populli të ngrihet.

“Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë. Është e qartë që çmimet do të bien, kur populli të ngrihet. Dhe populli do të ngrihet shumë shpejt në protesta të fuqishme!”, shkruan Meta.

https://www.facebook.com/watch/?v=1107354856546698&t=0

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: