Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVidio/ Vrasja në Elbasan, viktima i shtrirë në tokë dhe i mbuluar

Vidio/ Vrasja në Elbasan, viktima i shtrirë në tokë dhe i mbuluar

Syri.Net ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes në Elbasan ku mbeti i vrarë Madrit Ulqinaku.

Siç shihet në pamjet e siguruara, viktima gjendet endet i shtrirë në tokë ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet.

Sipas raportimeve, Ulqinaku nuk ka një të shkuar kriminale ndërsa dyshohet se ai u qëllua pak metra larg automjetit të tij.

Ulqinaku u qëllua për vdekje pasi piu kafen e darkës dhe po shkonte drejt makinës së tij.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: