Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETIdentifikohen viktimat e atentatit në Vlorë

Identifikohen viktimat e atentatit në Vlorë

Janë identifikuar me emra viktimat e atentatit të ditës së sotme në Vlorë.

Ata janë  Agim Xhezo dhe Shpati Lena, nga qyteti i Vlorës.

Për shkak të plumbave të marrrë ishte e pamundur të bëhej identifikimi i dy viktimave.

Ndërsa sipas njoftimit të Policisë dy viktimat janë shtetasit G(Sh). L., 37 vjeç dhe H. K., 34 vjeç.

Ata janë gjetur të vrarë në makinën tip Benz e cila është gjetur në kanal.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: