Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMERita Ora dedikim të ëmbël bashkëshortit

Rita Ora dedikim të ëmbël bashkëshortit

Martesa e Rita Orës dhe Taika Waititi-t bëri bujë të madhe në media! Bashkëshorti i saj feston ditëlindjen e tij dhe Rita i ka dedikuar një urim në InstaStory. Rita Ora u martua me Taika Waititi në fshehtësi të plotë, larg vëmendjes së medias.

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: