Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOÇfarë kërkonë helikopteri mbi 15 minuta në qiellin mbi Fier?! (vidio)

Çfarë kërkonë helikopteri mbi 15 minuta në qiellin mbi Fier?! (vidio)

Fier – Një mjet fluturues helikopter ka fluturuar paraditen e sotme mbi qytetin Fier për minuta të tëra.

Sipas informacioneve helikopteri ka qendruar mbi hapsiren ajrore te qytetit mbi 15 minuta dhe në disa raste ka lëshuar dhe një pluhur ngjyrë të kuqe misterioze, thanë qytetarë të ndryshëm.

Nuk dihen arsyet se përse ka qëndruar kaq gjat helikopteri mbi qytetin Fier sikurse edhe nëse është e vërtetë që ka lëshuar pluhur ngjyrë të kuqe apo jo.
Nëqoftëse nuk dinë të japin përgjigje të pyesin Rinasin që ka dhënë leje fluturimi dhe përse.

Qytetarë të ndryshëm kanë sjellë vidio për pubkikim
Shikoni vidion

Policia Fier pasi ka pasur disa telefonata nga qyteyarët për informacion ka pohuar pasi interesimit se kemi të bëjmë me nje event familjar, dasëm, ndlrsa plrsa i plrket atij “pmuhuri të kuq” kanë qënë petale trendafilash

Me trashëgime çiftit dhe jetë të lumtur nga ALB365

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: